judo SKP
Klub Výsledky

Výsledky akcí



10.10.2020: VC Ostrava

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davídková AdélaStarší žáci131.352
Honěk JanBenjamínci91.352
Jančíková MonikaMladší žáci111.352
Jandek JakubStarší žáci141.352
Jež MartinBenjamínci101.352
Kubíček AntonínBenjamínci101.754
Ondrušík VaclavBenjamínci81.352
Pěnkava PetrMladší žáci121.754
Ramíková AndreaMladší žáci111.352
Ruprecht MatějBenjamínci101.855
Rusňák AdamMladší žáci111.754
Tragan OliverMladší žáci111.352
Ivančevič NikolinaBenjamínci92.150
Kornel OndřejBenjamínci92.553
Karkošková LadaBenjamínci103.100
Žálková MagdalénaStarší žáci143.100
Ledererová ValerieMladší žáci124.81
Ramík VojtěchStarší žáci134.30
Karkoška OndřejMladší žáci127.141
Kubačák FrantišekBenjamínci107.141

03.10.2020: Krajský přebor Ostrava

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kubíček AntonínBenjamínci101.953
Lekki OliverBenjamínci91.352
Foldyna OndřejBenjamínci102.201
Janošík RaulBenjamínci102.201
Křivá KarolínaBenjamínci92.553
Vaculík JiříBenjamínci92.150
Dedková VanesaBenjamínci93.352
Honěk JanBenjamínci93.151
Jež MartinBenjamínci103.352
Ondrušík VaclavBenjamínci83.100
Ruprecht MatějBenjamínci103.703
Schenková MarieBenjamínci93.251
Svoboda TomášBenjamínci95.452
Ivančevič NikolinaBenjamínci97.40
Kubačák FrantišekBenjamínci107.40
Kornel OndřejBenjamínci99.40

27.09.2020: Judo Camp

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bortel OndřejDorost15-150
Bortel VojtěchMladší žáci12-150
Davídková AdélaStarší žáci13-150
Hronek VojtěchJunioři18-150
Jančíková MonikaMladší žáci11-150
Jež MartinBenjamínci10-150
Kalenská BarboraDorost16-150
Kapsia StanislavDorost16-150
Kapsia VáclavDorost16-150
Karkoška OndřejMladší žáci12-150
Kisza KamilJunioři19-150
Kohut OliverMladší žáci11-150
Kornel OndřejBenjamínci9-150
Kubíček AntonínBenjamínci10-150
Kubíček LuděkJunioři18-150
Kubíčková KarolínaJunioři19-150
Ledererová ValerieMladší žáci12-150
Lekki OliverBenjamínci9-150
Menšík OndřejStarší žáci14-150
Ochman AntonínMladší žáci11-150
Pěnkava PetrMladší žáci12-150
Pěnkava TomášStarší žáci14-150
Ruprecht MatějBenjamínci10-150
Strachotta PetrBenjamínci9-150
Švrčková DenisaStarší žáci13-150
Tragan OliverMladší žáci11-150
Weissman LukášMladší žáci12-150
Žálková MagdalénaStarší žáci14-150

27.09.2020: Judo Camp Asistence rodičů

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jež MartinBenjamínci10-50
Menšík OndřejStarší žáci14-50

19.09.2020: Turnaj olympijských nadějí Raškovice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jandek JakubStarší žáci141.403
Jež MartinBenjamínci101.454
Kubíček AntonínBenjamínci101.855
Lekki OliverBenjamínci91.352
Menšík OndřejStarší žáci141.454
Pěnkava PetrMladší žáci121.754
Bortel OndřejDorost152.654
Čuda JakubBenjamínci92.150
Křivá KarolínaBenjamínci92.303
Ondrušík VaclavBenjamínci82.553
Ramík VojtěchStarší žáci132.252
Rusňák AdamMladší žáci112.803
Tragan KvídoBenjamínci52.553
Žálková MagdalénaStarší žáci142.201
Bortel VojtěchMladší žáci123.251
Foldyna VojtechBenjamínci73.251
Jančíková MonikaMladší žáci113.151
Kapsia VáclavDorost163.352
Kornel OndřejBenjamínci93.703
Kubačák FrantišekBenjamínci103.703
Ruprecht MatějBenjamínci103.552
Schenková MarieBenjamínci93.202
Sosnar VojtěchBenjamínci83.100
Švrčková DenisaStarší žáci133.100
Lajgot DavidBenjamínci64.81
Ramíková AndreaMladší žáci114.81
Ivančevič NikolinaBenjamínci95.30
Vala AlexBenjamínci75.30
Weissman LukášMladší žáci125.452
Kapsia StanislavDorost167.40
Karkoška OndřejMladší žáci129.40
Kohut OliverMladší žáci119.40
Křivý PavelMladší žáci129.40
Pištěk JanBenjamínci99.40
Svoboda TomášBenjamínci99.40

13.09.2020: VC Brno

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kubíčková EliškaDorost173.703
Davídková AdélaStarší žáci135.452
Kubíčková KarolínaJunioři195.452
Kapsia StanislavDorost1612.191
Jandek JakubStarší žáci1421.40
Kapsia VáclavDorost1621.40

05.09.2020: KP mladší a starší žáci asistence rodiče

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaMladší žáci11-100
Jež MartinBenjamínci10-100
Ramík VojtěchStarší žáci13-100
Ruprecht MatějBenjamínci10-100
Rusňák AdamMladší žáci11-100
Weissman LukášMladší žáci12-100

05.09.2020: Krajský přebor mladší a starší žáci

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davídková AdélaStarší žáci131.653
Jančíková MonikaMladší žáci111.653
Jandek JakubStarší žáci141.653
Menšík OndřejStarší žáci141.855
Ochman AntonínMladší žáci111.754
Ramíková AndreaMladší žáci111.552
Rusňák AdamMladší žáci111.803
Wendzel LukášBenjamínci61.552
Klepáč VáclavMladší žáci122.250
Pěnkava PetrMladší žáci122.553
Ramík VojtěchStarší žáci132.250
Švrčková DenisaStarší žáci132.250
Tararíková KarolínaStarší žáci142.250
Tragan OliverMladší žáci112.654
Bortel VojtěchMladší žáci124.403
Kurka VilémMladší žáci124.100
Ledererová ValerieMladší žáci124.201
Weissman LukášMladší žáci125.151
Kohut OliverMladší žáci117.100

05.09.2020: Krajský přebor mladší a starší žáci asistence

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Hronek VojtěchJunioři18-150
Kapsia StanislavDorost16-150
Kapsia VáclavDorost16-150
Kisza KamilJunioři19-150
Kubíček LuděkJunioři18-150
Kubíčková EliškaDorost17-150
Kubíčková KarolínaJunioři19-150
Menšík OndřejStarší žáci14-150

20.08.2020: Letní tábor 2020

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Franek EduardMladší žáci12-500
Gregušová SimonaJunioři19-500
Hronek VojtěchJunioři18-500
Jančíková MonikaMladší žáci11-500
Jandek JakubStarší žáci14-500
Janulek LukášDospělí24-500
Jež MartinBenjamínci10-500
Kalenská BarboraDorost16-500
Kapsia StanislavDorost16-500
Kapsia VáclavDorost16-500
Karkošková LadaBenjamínci10-500
Kisza KamilJunioři19-500
Klepáč VáclavMladší žáci12-500
Kočí IvetaDorost16-500
Kohut OliverMladší žáci11-500
Kubíček AntonínBenjamínci10-500
Kubíček LuděkJunioři18-500
Kubíčková EliškaDorost17-500
Kubíčková KarolínaJunioři19-500
Ledererová ValerieMladší žáci12-500
Lekki OliverBenjamínci9-500
Menšík OndřejStarší žáci14-500
Pěnkava PetrMladší žáci12-500
Pěnkava TomášStarší žáci14-500
Ramík VojtěchStarší žáci13-500
Ramíková AndreaMladší žáci11-500
Rangel JanBenjamínci10-500
Řezníček ŠimonBenjamínci10-500
Rotter ŠtěpánBenjamínci10-500
Ruprecht MatějBenjamínci10-500
Stonišová KarolínaBenjamínci9-500
Švrčková DenisaStarší žáci13-500
Tragan OliverMladší žáci11-500
Žálková MagdalénaStarší žáci14-500

Kalendář akcí

<< Březen 2021 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Sponzoři

Banner
Banner
Banner
Banner

SKP na facebooku